Przejdź do treści

Cięcie wodą: maszyna

Jako firma o ponad 30-letnim doświadczeniu oferujemy naszym Klientom niezawodne, nowoczesne i komfortowe w obsłudze stoły do cięcia strumieniem wody waterjet. Zastosowane przez nas rozwiązania są nie tylko ukierunkowane na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów obróbki CNC, ale też ekonomiczne. Każde zlecenie obejmujące produkcję maszyn do cięcia wodą traktujemy indywidualnie, oferując rozwiązania dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

ABR Dynamite

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Dynamite

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Cobra

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Precise Jet

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Smart Jet II S

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Smart Jet II L

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Uni Jet

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

New Line

Stół CNC do cięcia strumieniem wody

Precyzyjne cięcie wodą pod ciśnieniem dzięki stołom z naszej oferty

Ze względu na ogromne ciśnienie, pod jakim emitowany jest strumień wody w technologii waterjet — stoły do tego typu obróbki CNC muszą charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością i być wykonane z wysokiej jakości materiałów. W naszej pracowni projektowej, a także zakładzie produkcyjnym stale poszukujemy jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym uzyskamy lepsze wyniki cięcia wodą przy jednoczesnej redukcji kosztów. Doświadczony zespół ekspertów czuwa nad ulepszaniem technologii, aby móc zaproponować Klientom jeszcze wydajniejsze maszyny.

Cięcie strumieniem wody — nowoczesna metoda obróbki CNC o wszechstronnym zastosowaniu

Strumień wody waterjet idealnie nadaje się do obróbki każdego materiału — od kamienia aż po szkło czy plexi. Jest precyzyjny, nie uszkadza ciętej powierzchni, nie powoduje jej kruszenia się oraz daje możliwość uzyskania nawet najbardziej fantazyjnych czy skomplikowanych wzorów, których wykonanie tradycyjnymi metodami byłoby bardzo trudne i czasochłonne, czy wręcz niemożliwe. Aby cały proces był skuteczny i wydajny — potrzebna jest odpowiednia maszyna ze stołem. Właśnie takie rozwiązania dostarczamy naszym odbiorcom.

maszyna do cięcia wodą
ciecie strumieniem wody

PTV — najbardziej doświadczona firma w zakresie technologii waterjet w Europie

Dysponujemy zespołem ponad 70 wykwalifikowanych pracowników z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem oraz serwisem dostępnym dla naszych Klientów 24h/7. Dzięki znajdującemu się w Polsce magazynowi części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych każdą awarię usuwamy najszybciej, jak się da. Jeśli poszukują Państwo wydajnych, szybkich, intuicyjnych w obsłudze i niezawodnych maszyn do cięcia strumieniem wody pod ciśnieniem w dobrej cenie — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cięcie strumieniem wody to bardzo precyzyjna metoda cięcia praktycznie wszystkich materiałów z wykorzystaniem strumienia wody o ekstremalnie wysokim ciśnieniu.
Jest to tzw. zimne narzędzie, które podczas cięcia nie zmienia struktury materiału.
Rozróżniamy cięcie czystą wodą, a także cięcie abrazyjne strumieniem wody, czyli z dodatkiem ścierniwa.
Cięcie czystą wodą stosuje się w materiałach miękkich, takich jak gumy, pianki, gąbki, i inne tego typu tworzywa.
Wszystkie twardsze materiały poddawane są obróbce z dodatkiem materiału ściernego.

Pragniesz poznać specyfikę techniczną?

Wyślij formularz a wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.