Przejdź do treści

Historia naszej firmy

Firma PTV powstała w 1991 roku jako dostawca systemów i technologii wysokociśnieniowych strumieni cieczy. Ponad 30-letnie, największe spośród firm Europy Środkowo-Wschodniej w tej dziedzinie doświadczenie sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o produkcję pomp i stołów wykorzystywanych w procesie cięcia wodą. Zastosowane w pompach podzespoły wysokociśnieniowe są produktem firmy H2O JET, USA, z którą współpracę rozpoczęto w 2001 roku. Obecnie firma H2O JET jak i KMT, Flow są częścią Shape Technologies Group, która jest ogólnoświatową siecią wiedzy i ekspertyz technicznych w zakresie technologii ultrawysokich ciśnień.

Indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym Odbiorcom oferujemy szeroką gamę elastycznych rozwiązań, wśród których znajdują się zarówno produkty standardowe, jak i ekonomiczne, realizacje specjalne, a także tworzone na specjalne indywidualne zamówienie Klienta. Nasza wysoka elastyczność jest podstawowym podejściem do potrzeb Klienta. Doświadczony zespół serwisantów jest do Państwa dyspozycji 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy obecni w 36 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Obecnie mamy ponad 1500 zainstalowanych stanowisk technologicznych

Innowacyjne rozwiązania dla bardziej ekonomicznej produkcji.

Nasze maszyny budujemy, korzystając z wiedzy Shape Technologies Group, ale także swoich autorskich rozwiązań. Jednym z największych osiągnięć PTV jest unikatowe urządzenie do odzysku garnetu z waterjetów, który stanowi aż 50% kosztów eksploatacyjnych maszyny. Jest to system w pełni automatyczny i niemal bezobsługowy, w którym zastosowaliśmy własne rozwiązania techniczne. Dodatkowo – jako jedna z nielicznych firm oferujemy pompy wysokociśnieniowe o ciśnieniu roboczym 4150 barów, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji o około 12%.

Zapraszamy do współpracy z firmą PTV.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie zamówień na maszyny do cięcia wysokociśnieniowy strumieniem wody waterjet. Ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, z których większość posiada ponad 30 letnie doświadczenie w technologii waterjet zapewnia błyskawiczną, zawsze terminową obsługę. Zapraszamy!