Przejdź do treści

Maszyna Waterjet

Technologia cięcia strumieniem wody pod ciśnieniem jest szeroko wykorzystywana w wielu branżach. Jako że bliskie są nam zróżnicowane oczekiwania Klientów, zajmujemy się produkcją urządzeń WaterJet, korzystając przy tym z najwyższej jakości komponentów od renomowanych firm. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, a także szereg zakończonych sukcesem projektów sprawiają, że nietrudno wyobrazić sobie korzyści płynące ze współpracy z PTV. Nowoczesne maszyny WaterJet dostosowane do indywidualnych oczekiwań mogą Państwo zamówić właśnie u nas!

water jet maszyny

WaterJet, czyli maszyna o wielu zaletach.

Choć końcowa cena za konkretne rozwiązania może różnić się w zależności od danych potrzeb, nie da się ukryć, że jest ona adekwatna do pożytku, jaki można czerpać z technologii Water Jet. Maszyny te charakteryzuje przede wszystkim niebywała precyzja cięcia, ponieważ osiągają dokładność rzędu 0,1 mm. Jako że korzystają one z wysokiego ciśnienia wody, a nie obróbki cieplnej, nie podnoszą temperatury materiału. Maszyny WaterJet gwarantują równość i wysoką jakość ciętych krawędzi, nie wymagając dzięki temu stosowania obróbki wykańczającej. Co ważne, pozwalają one na wykonywanie niemalże dowolnych kształtów w prawie wszystkich rodzajach materiałów. Nie bez znaczenia jest również to, że technologia WaterJet ma znikomy wpływ na środowisko naturalne, a zarazem charakteryzuje się wysoką wydajnością.

PTV — nowoczesne maszyny do cięcia strumieniem wody pod ciśnieniem.

Dysponując bogatym doświadczeniem w zakresie urządzeń WaterJet, oferujemy szeroką gamę rozwiązań technicznych — od produktów standardowych, przez ekonomiczne aż po indywidualnie zaprojektowane maszyny dla konkretnych Klientów. Jesteśmy otwarci i elastyczni, podejmując się nawet najbardziej wymagających projektów zarówno w kraju, jak i za granicą. Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczony zespół serwisantów, służących wsparciem przez całą dobę, a także szybki dostęp do części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Mają Państwo pytania w związku z technologią WaterJet? A może pragną poznać nasz cennik? Zapraszamy do współpracy!

maszyna waterjet

Oferujemy naszym klientom maszyny dopasowane indywidualnie do potrzeb na podstawie dokładnie zdefiniowanych potrzeb klienta, aby wybrana maszyna nie była gadżetem i aby była wykorzystana w sposób optymalny. Cena maszyny waterjet uzależniona jest od wielkości stołu roboczego, rodzaju ciętego materiału, jego wielkości i wysokości oraz dodatkowych specjalistycznych rozwiązań, jak np. cięcia rur, materiałów 3D itd. Ceny maszyny waterjet zaczynają się od 70 000 EUR do 300 000 EUR wzwyż.

Wykorzystywana jest do cięcia około 92-93% wszystkich rodzajów materiałów oprócz szkła hartowanego. Wszędzie tam, gdzie przy cięciu materiały nie mogą być poddawane obróbce cieplnej. Aby zachować ich określone właściwości, nie powinno się zmieniać ich struktury. Maszyna waterjet to zimne narzędzie”, które pozwala na określoną obróbkę, nie zmieniając struktury materiału. Możemy materiały ciąć „na gotowo”, eliminując proces dalszej obróbki, po cięciu.

Pragniesz poznać specyfikę techniczną?

Wyślij formularz a wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.